Whatsapp    |    [email protected]

About Image

Kurumsal

MKC Group, merkezi Ankara’da bulunan uluslararası faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Çeşitli disiplinlerimizin birleşimi her zaman bir hayali gerçeğe dönüştürmektedir. Biz ilkelerimize sadık kalan insanlarız ve ‘’biz’’ her zaman ‘’ben’’ den önce geliriz. Birçok şirket bir ev inşa eder. Bizler yaşam alanları inşa ediyoruz.

MKC GRUP olarak, herkesin konforunu ve geleceğini iyileştiren malzeme ve çözümler tasarlarlıyor, üretiyor ve tedarik ediyoruz. MKC GROUP ürünleri evlerden ofislere ve birçok endüstriyel uygulamalara kadar günlük hayatımızın her yerinde bulunmaktadır. Ürünlerimizi farklı kılan şey, MKC GROUP’UN yaklaşımıdır. MKC GROUP olarak, konfor, performans, güvenlik ve estetik için bireysel gereksinimleri karşılamayı amaçlıyoruz. Ayrıca, inşaattan sürdürülebilir hareketliliğe, nüfus artışından iklim değişikliğine kadar geleceğin zorluklarını ele almayı hedefliyoruz.

Dünya çapında, yaşam alanlarını daha konforlu, uygun maliyetli ve sürdürülebilir kılmak için sürekli yenilik peşindeyiz. MKC GROUP çözümleri, yapı malzemeleri tedariğinden makinelere ve lojistiğe kadar uzanmaktadır.

Enerji verimliliği ve çevre korumanın başlıca zorluklarına çözümler sunuyoruz. Habitat ve inşaat pazarlarında hangi yeni ihtiyaçlar ortaya çıkarsa çıksın, gelecek MKC GROUP’un vizyonundadır.

MKC GROUP’U MKC GROUP yapan nedir? Bu bizim toplum anlayışımızdır. Bir inşaat projesinin tamamlanmasına iyi bir katkıda bulunma yeteneğimizdir. Sadece en iyisini yapma geleneğimizdir. İşbirliği içinde düşünme ve hareket etme irademizdir. Her şey müşterilerimizin menfaatinedir. Hedefleri ve başarıları için olağanüstü çalışanlarımıza ve partnerlerimize teşekkürü borç biliriz.

AMACIMIZ ORTAK GELECEĞİMİZ İÇİN YOLCULUK OLUŞTURMAKTADIR.

Müşterilerimizle birlikte, gezegeni önemserken herkesin yaşamı üzerinde olumlu etkisi olan ve refah, yaşam kalitesi ve performans sağlayan malzemeler ve çözümler tasarlıyor, üretiyor ve tedarik ediyoruz.

AMACIMIZ KİM OLDUĞUMUZU YANSITIR.

20 yıllık tarihimiz, kolektif gücümüz ve liderliğimiz, iklim değişikliği, kaynak koruma gibi insanlığın karşı karşıya olduğu büyük zorlukları ele alarak gelişmemizi sürdürmemiz için bize güç veriyor. Hem uluslararası hem de çok yerel bir şirketiz, canlılıkları desteklemek, daha adil ve daha sürdürülebilir, açık ve katılımcı bir dünya oluşturmaya yardımcı olmak için faaliyet gösterdiğimiz bölgelere tamamen entegre olmaktayız.

AMACIMIZ BİR EYLEM ÇAĞRISI. YAKLAŞIMIMIZ AÇIKÇA GELECEĞE ODAKLIDIR.

Müşterilerimiz ve tüm ortaklarımızla birlikte, bireysel ve toplu gereksinimleri açığa çıkarmak ve herkesin dünyada daha iyi yaşamasını sağlamak eylemlerimize rehberlik etmektedir. Ortak fayda için insanlığı ve doğayı daha iyi birleştirmenin sürekli yenilenen tutkusu, bizi açıkça yenilik yapmaya çağırıyor.

AMACIMIZ BİZİ YÖNLENDİREN DEĞERLERE DAYALIDIR.

İşimizi davranış ve eylem ilkelerimize ve kurum kültürümüze nüfuz eden hümanist değerlerimize uygun olarak yürütürüz. Dinleme, diyalog, özen, dayanışma, güven ve farklılıklara saygı, bağlılığımızın merkezinde yer alır. Amacımızın derin tutkusu budur; Dünyayı daha güzel ve yaşanabilir bir yer haline getirmek için her gün harekete geçmek.

Kamran İNAN

Yönetim Kurulu Başkanı